• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me ngjyrat e tyre të ndritshme dhe aromat orientale, admironi pasurinë arkitekturore të Medinës duke vizituar një nga riadat e saj të shumta, pallate të vogla orientale të organizuara rreth një oborri qendror, ose të relaksoheni në Menara, një kopsht i madh me pishine, tipik i qyetit. Udhëtime në karroca të kuzhinuara, tarraca qe ofrojne pamje mahnitese, dhe aktivitete të tjera si ditën ashtu edhe natën, do ta bejne udhetimin tuaj ne Marrakech te paharrueshem. Duke qendruar ne në Adam Park Hotel & Spa Marrakech në Marrakech (Agdal), do të jeni 10-minuta larg nga Parku i Ujit Oasiria dhe Menara Mall. Ky hotel me 5 yje është 2.6 mi (4.3 km) nga Jemaa el-Fnaa dhe 3.1 mi (4.9 km) nga Xhennete Menara. . Ndjehuni si ne shtepi ne 226 dhomat e ketij hoteli te pajisura me ballkon, minibar, ajer te kondicionuar, televizor, frigorifer etj. Perkedheleni veten tuaj me një vizitë në qendren e SPA, e cila ofron masazhe, trajtime te trupit dhe fytyrës. Stafi I perkushtuar I ketij hoteli do ta beje qendrimin tuaj ne Marrakech edhe me te bukur.
 • Fluturimi Tirane – Marrakech – Tirane
 • Bagazh dore
 • Transferta aeroport – hotel – aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes dhe darke
 • Viza hyrese
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Drekat, Pijet
Please wait...