• Overview
 • Trip Outline
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
 • FAQ

PROGRAMI:

- Dita e pare:

Nisja nga Tirana në orën 06:00. Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek “Teto Ollga”.  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce.  Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj. Akomodohemi ne hotel. Mbremje e lire .

- Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi drejt Voskopojes. Sapo mberrijme nisim vizitat dhe njohjen me historine e fshatit te Voskopojes. Ecin neper rruget e gurta per te prekur nga afer fshatin me kishat e njohura dhe natyren mbreselenese. Konsumojme dreken me gatime tradicionale dhe me pas nisemi per ne Tirane, Durres  dhe Elbasan. Ndalese gjate rruges se kthimit. Mberritja ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

NE CMIM PERFSHIHET

*TRANSPORTI ME AUTOMJET KOMOD

*AKOMODIM NË HOTEL

*MENGJESI

*SHOQERUES SHQIPTARE

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIM PERFSHIHET"

*DARKA OPSIONALE 10 €

No details found.

No details found.

No details found.

 • Pricing Name
  Start
  End
  Group (Min-Max)
  Pricing
   
 • Pricing Name Price
  Start
  End
  1 - 100 Pax
   
  Available Seats: 100

  Adult ( 1 - 100 Pax ) 44.00 0.00 /Person

  - +

No Details Found