Hoteli Lichnos Beach eshte nje parajse e fshehur ne Greqi; i ndodhur ne gjirin piktoreske te esmeralde te Lichnos ne
Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të
Niko Hotel është i pozicionuar në mënyrë ideale në një mjedis të qetë në Kanali.Hoteli është 3 minuta më këmbë
Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga plazhi me rërë të Vrachos Loutsas, Shtëpia
Kjo pronë është 1 minutë në këmbë nga plazhi. Aqua Oliva Resort ofron strehim në Syvota. Të ftuarit mund të
SIVOTA DIAMOND SPA RESORT, ju mirëpret në pushimet më idilike që keni ëndërruar ndonjëherë. Objektet luksoze, shërbimet e standardeve të
Hotel Kanali me 3 yje ndodhet në zonën që quhet Kanali, në Preveza. Hoteli ndodhet: 12 km nga qendra e
Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion  pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma të bollshme me ballkone të mëdha
Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje
Cosmopolitan Hotel 4-yje & Spa është e vendosur 200 m nga plazhi me rërë të Paralia Katerinis në Pieria. Ajo
I ndodhur në një zonë të qetë, vetëm një shëtitje të shkurtër nga sheshin kryesor Litochoro, ky hotel ofron dhoma
Royal Palace Resort & Spa është një hotel luksoz dhe ndodhet në zemër të Platamonas përballë portit. Hoteli është  afër
MEDITERRANEAN RESORT është një hotel modernë me 4 yje vetëm disa hapa nga plazhi, i pozicjonuar ne Paralia Katerini. Përmban
I pozijonuar  në Neos Panteleimonas vetëm 100m nga deti, Hotel  San Panteleimon ofron dhoma moderne  dhe ambjente relaxues  për pushusit.
Hoteli përmban gjithçka për pushime fantastike për familjarët. Cronwell Platamon Resort është e vendosur mbi bregdetin e artë të detit
Olympian Bay është një hotel me 4 yje dhe shtëpi njëkatëshe, në një plazh me rërë të artë të jashtëzakonshme
Vetëm një orë larg me makinë nga Selaniku, në zemër të një pylli rreth 150 metra larg plazhit. Hoteli me
Hoteli Loutra Beach me 3 yje, ndodhet në jug-perëndim të gadishullit të Kasandras dhe konkretisht në një fshat piktoresk, në
Hoteli me tre yje Forest Park ndodhet 1.5 km nga fshati Kriopigi, ne një nga zonat më të qeta, me
Ikos Olivia është vetëm  45 minuta nga Aeroporti  Ndërkombëtar I Selanikut (SKG) në një nga zonat më të bukura të
Cronwell Resort Sermilia është e vendosur në bregdetin e mrekullueshëm të Egjeut, në një vend piktoresk të quajtur Psakoudia që
Ioli ndodhet në Pefkohori, në gadishullin Kasandra. Ky është një kompleks i stilit rural me rrugicat e ngushta te shtruara
Grupi Laguna Blue është krenar të prezantoje fshatin e ri luksoz me 5 yje I cili ndodhet në plazhin e
Hoteli Olympic Bibis është ideal për vizitorët në Halkidiki, një oaz i mikpritjes që mbulon nevojat e të gjitha moshave.
Zbuloni parajsën tuaj nën qiellin grek.Imagjinoni me pamje nga deti kalter, nga çdo kënd ku qëndroni. Paramendoni te fundosni gishtërinjtë
Hoteli Golden Beach ju mirëpret dhe ju aspiron për tju akomoduar në ambientet e tij të rinovuara plotësisht, gjithmonë duke
Kurrë më parë nuk keni shijuar luksin, elegancën dhe komoditetin modern dhe bashkëkohor në mënyrën më harmonike dhe me peisazhin
I pozicjonuar drejtë në plazh Potidea Palace me 4 yje është një hotel elegant me pamje panoramike  të mallit Olympus
Hoteli ka njëzet gjashtë (26) apartamente, nga të cilët dymbëdhjetë (12) janë dyshe, njëmbëdhjetë (11) janë treshe (këtu ne mund
Hoteli Kasandra Mare me 3 yje është i vendosur në një mjedis të qetë afër Nea Potidea, në një nga
Hotel Julia 3 yje ndodhet ne nje vend mahnites me sfond kodren e veshur me pisha dhe perpara shtrihet deti
Hoteli ka 254 dhoma të llojeve të ndryshme, duke përfshirë dhoma dyshe, apartamente, junior suites, maisonettes dhe vila me pishinë
Hoteli Mendi me 4 yje, ka 163 dhoma me 322 shtretër në total. Ato variojnë nga dhomat teke, dyshe dhe
Hoteli Alkyonis me 2 yje, është pjesë e Grupit Mykoniati’s Hotels. Ndodhet në Kasandra, Halkidiki në një zonë që quhet
Hoteli Port Marina me 3 yje, ndodhet 3 km larg nga fshati kozmopolitan Pefkohori dhe 6 km larg nga Paliouri,
I vendosur pranë Nea Skionit, Anastasia Resort & Spa është një pronë në buzë të detit të cilit i bashkohen
Në gadishullin e gjelbëruar të Cassandras në Halkidiki ndodhet Hotel Dolphin Beach, përballë malit madhështor të Olimpit dhe të Egjeut
Aristoteles me 4 yje, është ndërtuar në formën e një amfiteatri dhe ndodhet 50 metra larg plazhit në zonën e
Hoteli Kassandra Palace me 4 yje, gjendet në Kriopigi. Është ndërtuar në 1978-ën. Hoteli ndodhet në një distancë prej 80
Ammon Zeus me 4 yje, është një ndër hotelet e para të ndërtuara në Halkidiki dhe shtrihet saktësisht në një
I rrethuar nga një pyll i dëndur, vetëm 100 metra nga plazhi i Sivirit, hotel Jenny me 3 yje ofron
Hoteli Akrathos me 3 yje, është i vendosur në qytetin e Uranupolit, një qytet në afërsi të Malit Athos, një
Ishulli Ammouliani është i vendosur mes gadishullit të Sithonias dhe atij të Malit Athos. Ai është ishulli i vetëm i
Pomegranate Spa Hotel * 5 është i vendosur në një nga vendet më të mira të gadishullit Kasandra. Të dy
Kompleksi Turistik shtrihet në një sipërfaqe prej 40 hektarësh, përgjatë një plazhi të bukur të izoluar, ku mysafirët tanë mund
Hoteli është i vendosur në një fshat të qetë peshkimi në periferi të Ligiame atmosferë tradicionale greke. Baret dhe tavernat
Ioanian  Blue " është një hotel luksoz në bregun lindor të ishullit Lefkada .Hoteli është ndërtuar në një hapesire natyrore
Zante Park ofron një mjedis elegant & pajisje moderne, atmosferë të relaksuar & inovacione. Ai është i afërt me të
Astoria është një hotel i këndshme dhe ideal per familje me  fëmijë si edhe për cifte. Ky hotel është themeluar
Louis Zante Beach është i vendosur këndshëm në Laganas Bay, i njohur si zonë me breshka Kareta-Kareta. Ajo është e
Hoteli ështëme 3 yje, i vendosur 60 m larg nga plazhi me rërë ku mund të ushtrohen edhe sporte ujore.
Hoteli Ariti Grand është me 4 Yje dhe ndodhet në Kanoni, në zonën më të bukur në Korfuz, e cila
Hoteli Corfu Residence është një aparthotel dhe është vlerësuar me 4 yje, i cili gjendet në Nissaki, një fshat turistik
Hoteli Corfu Mare Boutiques është me 3 Yje dhe ndodhet në lagjen Kefalomanduko të qytetit të Korfuzit, në një zonë
Cyprotel Almyros Natura është i vendosur në bregdetin verior të ishullit të Korfuzit me distancë prej 38,5 kilometrave nga qyteti
Hoteli Oasis me 3 yje ndodhet në Perama, në qendër të Ishullin të Korfuzit,  në pjesën perëndimore të tij. Pozicioni
Mitsis Roda Beach Resort & Spa me 5 yje, gjendet në një pozicion panoramik mbi Gjirin e qetë të Roda,
Century Resort Apartments me 4 yje, ofron akomodim në një atmosferë ku kombinohet relaksi me ambjentet natyrore me gjelbërim. Akomodimi
Mon Repos Palace është një hotel me 4 yje, i vendosur në Promenade, në majën e gjirit Garitsa me pamje
Hoteli Ionian Princess është një hotel me 4 yje, i cili është ndërtuar në 1982. Rikonstruksioni është bërë në 2008.
Grecotel Eva Palace ështe i pozicjonuar në qyetin Kommeno të Korfuzit dhe ofron nje plazh privat. Është i vlerësuar me
Hoteli Arion është vlerësuar me 3 yje edhe ndodhet në zonën e Anemomylos, afër pallatit Mon Repos në qytetin e
Hoteli Primasol Louis Ionian Sun është me 4 Yje dhe ndodhet në fshatin Agios Ioannis Peristeron, i cili gjendet rreth
Hoteli Sunshine Corfu me 4 yje ndodhet në Nissaki në një zonë mbreslënëse dhe shumë të bukur të Korfuzit. Hoteli
Hoteli Hellinis është me 3 yje dhe gjendet në Kanoni, një zonë e mrekullueshme e qytetit të Korfuzit, e cila
Hoteli Golden Sands me 3 yje, është ndërtuar në një plazh me rërë në Agios Georgios Argirades, një nga plazhet
Hoteli “Elea Beach” me 4 yje, ndodhet në bregun perëndimor të ishullit të korfuzit, në fshatin turistik Dasia, 12 km.
Vizita në Aquis Sandy Beach Resort në Korfuz me 5 yje, i bën pushuesit të kuptojnë se pushimet kanë të
Hoteli Mayor (Aquis) Pelekas është me 5 Yje dhe ndodhet në gjirin e Kontogialos, në afërsi të fshatit Pelekas, rreth
Vendosur në mes të peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg
Hoteli Iliada Beach me 3 yje është një hotel që drejtohet dhe punohet nga nga një familje. Kompleksi ndodhet në
Hoteli simpatik me tre yje Cyprotel Corfu Panorama është një hotel sharmant dhe i përshtatshëm për familjarë,i vendosur ne kopshte
Hoteli Maltezos është me 2 Yje gjendet në Guvia, një qytezë në veri të qytetit të Korfuzit. Ky është një
Hoteli Aurora është vlerësuar me 2 yje dhe gjendet në fshatin Agios Ioannis Peristeron në Korfuz. Ky fshat gjendet rreth
Marbella Beach Hotel Corfu, një hotel me 5 yje në Korfuz dhe një nga vendpushimet më luksoze rinovuar kohët e
“Zante Royal Resort and Waterpark” me 4 yje, ndodhet në Vassilikos, në zonen e mrekullueshme të Zante, 15 km nga
Vendndodhja : Resorti ndodhet ne zonen turistike te Belekut, 35 km larg aeroportit nderkombetar, 45 km larg  qendres se qytetit
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike Lara - Kundu, 16 km nga Aeroporti i Antalyas dhe 20 km
Vendndodhja: Rixos World eshte I lokalizuar ne zonen Belek. Ai eshte 27 km larg nga Aeroporti I Antalyas, 30 km
Vendndodhja: Hotel Calista ndodhet vetem 4 km larg nga qendra e Belekut dhe 27 km nga Aeroporti i Antalyas. Informacion
Vendndodhja : Resorti ndodhet prane bregdetit, ka nje siperfaqe prej 152.000 m?. Ka plazhin e tij privat me nje gjatesi
Hoteli ofron hyrje falas tek The Land of Legends, Transferta nga hoteli tek The Land of Legends nuk eshte e
Vendndodhja: Amara Dolce Vita ka nje vendndodhje ideale, aty ku malet Taurus bashkohen me Mesdheun, brenda nje parajse te fshehte
Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Kemerit, 40 km larg nga Aeroporti i Antalias Akomodimi: Hoteli ka dhoma
VENDNDODHJA : Paloma Finesse Side eshte pozicionuar ne zonen e Manavgat, Titreyengol, rreth 6km nga qendra e qytetit te Side-s.
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias, 16 km larg Expo 2016,
Vendndodhja: Me nje arkitekture mbreselenese, Royal Taj Mahal Hotel ndodhet ne vije te pare me detin ne zonen e Sides
Vendndodhja : Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet ne vije te pare me detin vetem ne Beldibi - Kemer, 35 km
Vendndodhja: Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet JO ne vije te pare me detin ( kopshti i kemerit perpara ) vetem
Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 70 km larg aeroportit, 10 km larg Manavgat dhe 15
Vendndodhja I vendosur ne Konakli, vetem 10 minuta me makine nga Alanya, ky hotel elegant perballe plazhit ka nje pamje
Hoteli është i përbërë nga 469 Dhoma në Total, të cilat janë të shpërndara në Ndërtesën Kryesore 6 - katëshe
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanya, ndodhet 3 km larg qytetit te Sides, 104 km larg aeroportit te
Vendndodhja  Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, 5 km larg qendres se Sides, 7 km larg Manavgatit, 54 km 
Vendndodhja: Armas Kaplan Paradise ndodhet ne zonen e Tekiroves me nje distance prej 3 minuta nga plazhi dhe 52 km
Vendndodhja: Ky kompleks gjendet vetem 50 m nga bregu i detit ne Side dhe laget nga uji i kristalte i Mesdheut
Vendndodhja: Hoteli eshte I lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti kryesir I Antalyas dhe rreth 400 m
Vendndodhja: Hoteli luksoz i Turqisë iu ofron shërbimin dhe eksperiencat më te shkëlqyera gjatë gjithë qëndrimit tuaj. Royal Garden Select
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Ka plazhin e
Vendndodhja:  White City Resort Hotel eshte I lokalizuar ne qytetin e Alanias rreth 105 km nga aeroporti ne Antalya, dhe
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 450 m nga plazhi i tij privat Informacione per dhomat:
Hoteli eshte 5* standart i thjeshte   Vendndodhja: Hoteli ndodhet 95 km larg Aeroportit te Antalyas, 35 km nga Alanya
Vendndodhja  Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Antalyas, eshte 15 km larg qendres se Manavgatit, 50 km larg qendres se
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja:  Hoteli nodhet 8 km
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja :  3 km larg
ADULT ONLY Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja :  22
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : Vetem 7 minuta
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : SUNRISE Romance Resort
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 20 min larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendodhja: Sheraton Soma Bay eshte
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja:  13 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja : Citadel Albatros me arkitekturën e
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 10 min larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 7 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja : 15 min larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Hoteli ndodhet 3.1 km
Vendndodhja:  30 minuta  larg nga Aeroporti Nderkombetar i Hurghada Hoteli ka plazhin e tij privat me rere,  ndodhet buze detit
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : Hurghada Marriott eshte
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : 36 km larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja:  47 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : 20 km larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : SUNRISE Royal Makadi
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : Ofron nje pishine
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : Hilton Resort zoteron
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : 15 km larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendodhja:  Hoteli eshte I lokalizuar
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja:  Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
ADULTS ONLY Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 13 km
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja:  Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
Kujdes: Viza kushton 26 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: Titanic Resort & Aquapark
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.   Vendndodhja : 48 km larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : 13 min larg
Vendndodhja: Ky hotel luksoz "Titanic Royal" lokalizohet ne zemer te Hurghades. Hoteli mundeson eksperiencen me te mire luksoze dhe me
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.   Vendndodhja: Aladdin Beach Resort me
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 17 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 7 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja : 20 km larg
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.  Vendndodhja: 11 km larg nga
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja: Hoteli ndodhet 10 km
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.   Vendndodhja : Resorti ndodhet ne
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. Vendndodhja: Rezorti ndodhet 10 km
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
Në pjesën më jugore të Costa Brava gjendet qyteti i Lloret de Mar. Me një traditë të thellë bregdetare, sot
This rafting trip is for adventurous people who like to work in a team. The trip takes place in the
DAY 1 - Jale The canyon of Gjipe is is located in the middle of the two well known beaches
The Gorge at Lake Bovilla is a nearby hiking, rock-climbing and swimming area behind Tirana, the capital city. It probably
Day 1 Check in to your hotel in Tirana you will meet the guide at the agreed time, and go
Kruja The beginning point of the tour and meeting with the guide takes place at the hotel in Kruja at
Day 1: Welcome to Tirana The hotel is located right in the centre of Tirana and has a cozy atmosphere.
Day 1: Through the Canyon of Lake Koman, and into the Albanian Alps Early in the morning we will depart
Day 1: Through the Canyon of Lake Koman, and into the Albanian Alps Early in the morning we will depart
This day trip is for active people who enjoy being on the water. During this trip, we will start paddling
DAY 1 - Himare Leave Tirana very excited, to visit a beautiful city like Himara. We meet all group in
Day  1 We leave Tirana together to travel to Macedonia. Macedonia is one of the countries where many Albanians which
We start our day from harbor of Vlora, where we will find anchored a sailing ship. Vlora and its small
Day 1: Transfer from airport to hotel . Accommodation at the hotel. After having a rest we will start our
Day 1  Rinas – Shkoder                                                                                               Arrival in Mother Theresa Airport, Albania and transfer to the northern city of Shkoder. Sightseeing
Day 1: Departure from Tirana to Gjirokastra, this city is part of UNESCO World Heritage. In this city we will
Day 1 Airport – Tirana Transfers from the airport to Tirana, the Albanian capital city. We will start our tour
DAY 1: Pick up at the hotel at 10 am and transfer to House of Leaves. We will visit it
Day  1 From Corfu we head to Saranda, check into our hotel, do some Saranda stollin’ then head for a
Day 1: Travel day Included meals: Dinner Airport pick-up service available throughout the day (included). Welcome to Albania! Get settled
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Italia, një vend evropian me një bregdet të gjatë mesdhetar, ka lënë një shenjë të fuqishme mbi kulturën dhe kuzhinën
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Në Maltë ju mund të kaloni kohe te gjate me një koleksion të habitshëm të gjërave për të zbuluar. Aty
Dita 1: Tirane - Selanik Nisja nga Tirana në oren 5.00 per ne Selanik. Pushime gjate rruges. Akomodimi ne hotel
Dita e pare:Nisja nga Tirana në oren 3.00 (Nisja nga Durresi ne oren 03:30) drejt Selanikut, Pushime të shkurtra gjatë
Dita e Pare: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mberritja
Dita e parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mberritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi, Fjetje në
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe drekë. Mbërritja
Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Dita e pare: Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare. Vizite e shkurter dhe pushim kafeje ku mund
Dita e Parë: Nisja nga Tirana në orën 01.00 të mëngjesit dhe duke kaluar rivieren bregdetare të Malit të Zi,
Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në Bazel. Nisja në orën
Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus për në Shkup. Pushime te shkurtra gjatë rrugës. Mbrritje në Shkup. Fluturimi
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus për në Durrës. Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Sistemimi
Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 10:35. Mberritja në Paris në 13:25. Pasdite,
Dita e Parë: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë: Mberritja në
Dita e Parë: Nisja me autobus ne orën 20:30 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit të një nate më
Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi direkt Prishtinë - Berlin. Nisja nga Prishtina
Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Barcelonë. Nisja nga Shkupi
Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 09:40. Mberritja në Amsterdam në orën 12:30. Vizitë
Nisja nga Tirana ne oren 7:00 ne mengjes (Nisja nga Durresi ne oren 06:15) Kryerja e procedurave kufitare ne doganen
Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05:00 ne drejtim te Kapshtices (Nisja nga Durresi ne oren 04:15). Ndalesa
Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00 (Nisja nga Durresi ne oren 05:30) Ndalesa te shkurtra
DITA E PARE : Nisja nga Tirana ne oren 5:00 te mengjesit . Vazhdimi i udhetimit drejt pikes kufitare te
Cmimi Me Mengjes €49 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 Dita e pare : Nisja nga Tirana në oren 05.00
Dita e Parë, E Diel: Nisja nga Tirana në oren 14.00 dhe udhëtimi me autobus për në Athinë. Pushime të
Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi
Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do
Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00 (Nisja nga Durresi ne oren 06:15) . Ndalese ne piken doganore
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor
Mbyllni sytë tuaj dhe imagjinoni - Një ëndërr në Parajsë, një vendosje qetësie dhe shkëlqimi në zemër të Oqeanit Indian.
  Sun Island Resort & Spa është i rrethuar nga bukuria që përfaqëson në mënyrë tipike Maldivet dhe ofron të
Në Holiday Island Resort & Spa, ritmi i ecjes së kohës ngadalëson. Deti i kristaltë dhe brigjet me rërë të
Hoteli me 344 dhomat e tij ofron: • Ajër të kondicionuar, Telefon, Satellite TV, Mini bar, Kasafortë, Veranda, tharëse flokësh,
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me
Dita e Parë: Fluturimi nga Tirana për në Tel Aviv, nëpërmjet Stambollit. Nisja nga Tirana 02.45, Mbrritja në Stamboll në
Bangkok është një nga destinacionet më të kerkuara turistike në botë. Duke pasur një klimë tropikale gjatë gjithë vitit, ky
Bangkok është një nga destinacionet më të kerkuara turistike në botë. Duke pasur një klimë tropikale gjatë gjithë vitit, ky
Bangkok është një nga destinacionet më të kerkuara turistike në botë. Duke pasur një klimë tropikale gjatë gjithë vitit, ky
Phuket është ishulli më i madh i Tajlandës, dhe ndoshta më i famshëm. Ujërat e kaltër, plazhet me rërë, kuzhina
Phuket është ishulli më i madh i Tajlandës, dhe ndoshta më i famshëm. Ujërat e kaltër, plazhet me rërë, kuzhina
Phuket është ishulli më i madh i Tajlandës, dhe ndoshta më i famshëm. Ujërat e kaltër, plazhet me rërë, kuzhina
Kuta eshte nje nga plazhet me te bukur te Balit. I ndodhur ne pjesen jugore shume afer aeroportit kryesor te
Hoteli ndodhet 1.4km larg qendres se Kutes. 155 dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar. Hoteli ka nje qender
Kuta eshte nje nga plazhet me te bukur te Balit. I ndodhur ne pjesen jugore shume afer aeroportit kryesor te
Kuta eshte nje nga plazhet me te bukur te Balit. I ndodhur ne pjesen jugore shume afer aeroportit kryesor te
Kuta eshte nje nga plazhet me te bukur te Balit. I ndodhur ne pjesen jugore shume afer aeroportit kryesor te
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo
Today we have an orientation tour of the colorful streets of Tirana, which was made the capital of Albania in
Morning departure to Durrës (Durrachium) which is the second largest city of Albania. This busy seaport city is one of
Today we will set off to Kruja. With a combination of nature, history, archeology, traditional food and lifestyle, Kruja is
Our guide will meet you IN Saranda where we will have a visit around the city center.Then we will set
Today we will be traveling to one of Albania's three UNESCO sites, Gjirokaster. One of the most important cities of
We leave Tirana to go straight to historical city of Shkodra. Located in the northwest part of Albania, near the
Today we will be traveling to beautiful city of Berat, a 2400 year old city, under protection of UNESCO, known
Today our attraction is  Apollonia which is an ancient city. Due to its fame and importance it was known as
The town of Gramshi, hides a natural beauty, the Sotira Waterfalls, which are rare in their kind. The waterfall is
We leave Tirana for a different day to Osumi river in beautiful city of Berat, a UNESCO World Heritage site.
For a different day we’re going to visit lake Shkopet. A beautiful lake in the Albanian mountains. For impressive scenery
Travelling from Tirana to Vlora. We start our tour from harbor of Vlora, where we will find anchored a sailing
If you want to experience some thrilling emotions lets travel to Llogara. Our guide we’ll meet you at center Tirana,
Today we will have a great fun cycling. After we get our bicycles we will start our tour towards Tujan.
After breakfast we leave Tirana from Avni Rustemi square to Pellumbas Cave at 9:00. The cave has a big entrance
Mali me Gropa is a major mountain in the hinterland of Tirana, behind Dajti mountain. It is geologically different and
Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne oren 06:30 te mengjesit ,Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines .
Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mberritja
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Kolashin në Mal të Zi. Gjatë rrugës, pushime per
Dita pare : Nisja ne ore 07:00 nga sheshi Avni Rustemi. Ndalese ne Kukes per kafe. Vizite ne fshatin Brod
  DITA 1 :TIRANË - ELBASAN - SHKUP - BANSKO Nisemi nga Tirana në orën 05:00 ( Coffe Flora )