Hoteli Lichnos Beach eshte nje parajse e fshehur ne Greqi; i ndodhur ne gjirin piktoreske te esmeralde te Lichnos ne
Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të
Niko Hotel është i pozicionuar në mënyrë ideale në një mjedis të qetë në Kanali.Hoteli është 3 minuta më këmbë
Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga plazhi me rërë të Vrachos Loutsas, Shtëpia
Kjo pronë është 1 minutë në këmbë nga plazhi. Aqua Oliva Resort ofron strehim në Syvota. Të ftuarit mund të
SIVOTA DIAMOND SPA RESORT, ju mirëpret në pushimet më idilike që keni ëndërruar ndonjëherë. Objektet luksoze, shërbimet e standardeve të
Hotel Kanali me 3 yje ndodhet në zonën që quhet Kanali, në Preveza. Hoteli ndodhet: 12 km nga qendra e
Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion  pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma të bollshme me ballkone të mëdha
Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje
Cosmopolitan Hotel 4-yje & Spa është e vendosur 200 m nga plazhi me rërë të Paralia Katerinis në Pieria. Ajo